مراکز خرید تابلو نقاشی رنگ روغن گل

تابلو نقاشی رنگ روغن گل یکی از تابلوهای پر استفاده در دکوراسیون داخلی منازل به شمار می‌رود که در آن می توانید طرح گل های متفاوتی را بیابید. مراکز خرید تابلو نقاشی رنگ روغن گل این محصول را در رنگ های متفاوت و در انواع بسیار مختلفی به بازار عرضه می نمایند. در این مراکز خرید به دلیل کیفیت و تنوع بسیار بالای محصولات می توانید بنابر سلیقه خود محصول مورد نظر را بیابید.

مراکز خرید تابلو نقاشی رنگ روغن گل

جدیدترین مدل تابلو نقاشی رنگ روغن گل

جدیدترین مدل تابلو نقاشی رنگ روغن گل

تابلو نقاشی رنگ روغن گل یکی از تابلوهای فاخر به شمار می‌رود که از زمان های قدیم همواره مورد استقبال خریداران بوده است. از جمله جدیدترین مدل های تابلو رنگ روغن گل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. گلهای گلدانی: از جمله جدیدترین انواع تابلو رنگ روغن گل می‌توان به تابلوهایی اشاره نمود که در آن گلها در داخل گلدان قرار دارند. امروزه مدل های بسیار متنوعی از این محصول در بازار موجود است که برخی از آنها دارای گلدان های کوتاه و برخی دیگر دارای گلدان های بلندتر هستند. در داخل گلدان گل هایی با طرح های بسیار متنوع قرار دارد که ممکن است همگی یکسان بوده و یا دارای تفاوت‌های ظاهری باشند.
  2. تابلو گل در طبیعت: برخی از نقاشان استفاده از نقش‌های گل در طبیعت را به استفاده از این نقش‌ها در گلدان ترجیح می‌دهند و طرح های بسیار زیبای از گلهای موجود در طبیعت می‌کشند. کشیدن گل در طبیعت به فضا لطافت خاص و ویژه می بخشد و باعث خلق مناظری بسیار زیبا و چشم نواز می شود.
  3. تابلو گل فانتزی: این نوع تابلو به عنوان جدیدترین انواع تابلو قول در بازار شناخته می‌شود که دارای طرح های خاص و ویژه ای است. تابلوی فانتزی گل دارای انواع بسیار متنوعی است که از نظر طرح و رنگ کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. قالب اصلی این تابلوها را می توان وجود گلهای معلق در تصویر دانست.

قیمت عمده تابلو نقاشی رنگ روغن گل

قیمت عمده تابلو نقاشی رنگ روغن گل

قیمت تابلو نقاشی رنگ روغن عمده بنابر عوامل متعددی مانند جنس بوم استفاده شده در آن، کیفیت رنگ ها، جزئیات مختلف طرح، سختی و آسانی، تمیزی کار و … متفاوت است و بنابر این عوامل قیمت این محصول کمتر و یا زیادتر می شود، اما به طور کلی می توان گفت قیمت این محصول به صورت عمده بسیار به صرفه تر است خرید محصول به صورت جزئی به شمار می رود و دارای صرفه اقتصادی بیشتری است.

قیمت این تابلو نقاشی در سایت‌های اینترنتی قابل مشاهده است و شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری قیمت این محصول را مشاهده نموده و سپس اقدام به خرید و ثبت سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما