تابلو دکوراتیو سبز سیاه سفید

یکی از لوازمی که برای زیبایی منازل بخصوص دیوارها به کار می رود تابلوهای دکوراتیو می باشد که در طرحها و رنگهای مختلف مانند رنگ سبز، سیاه، سفید و غیره در بازار موجود می باشد. دیوارهای لخت، سرد و غم انگیز نیاز به رسیدگی و زیبایی دارند، یک تابلو دکوراتیو زیبا و با شکوه همان چیزی است که حس زندگی را به اتاق شما می بخشد.

تابلو دکوراتیو سبز

خرید تابلو با توجه به انواع مختلف و تنوع زیاد در بازار از یک طرف و وجود طرحهای مختلف برای هر نوع تابلو از طرفی دیگر، موجب یکی از سخت ترین و مهیج ترین تصمیمات برای تزئین خانه شده، در این تصمیم گیری آشنایی داشتن با تابلوهای دکوراتیو و تزئینی بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد. یکی از پرطرفدارترین رنگها در طبیعت که حس زیبای طبیعت سرسبز را در انسان بر می انگیزد، رنگ سبز می باشد که استفاده از این رنگ در تابلوهای دکوراتیو، زیبایی این محصول هنری و جذاب را دو چندان می کند.

بر اساس معیارهای متفاوتی امکان دسته بندی تابلوها وجود دارد، چهار معیار اصلی در دسته بندی تابلوهای دکوراتیو و تزئینی وجود دارد که سبک هنری، مدل، نوع اولیه، فریم بندی این چهار معیار می باشند.

سبک هنری از معیار های خرید تابلوهای دکوراتیو می باشد که در خصوص خرید تابلو دکوراتیو، این فرصت را به شما می دهد که انتخاب بسیار خوبی طبق سبک هنری مورد علاقه تان را داشته باشید، البته این نکته قابل درک است که تا زمانی که هنر را به خوبی نشناسید از زیر و بم سبکهای مختلف هنری آگاهی نخواهید داشت.تابلو دکوراتیو سبز

تابلو دکوراتیو سیاه سفید

در تمامی تزئینات داخل خانه از تابلو دکوراتیو می توان به عنوان اصلی ترین عامل زیبایی خانه نام برد که بسته به دکوراسیون داخلی خانه از رنگبندیهای مختلف سیاه و سفید وغیره برخوردار است و با توجه به تنوع زیاد در مدلهای این محصول، می توان پاسخگوی تمامی نیازها و سلیقه ها بود.

از پرطرفدارترین سبکها می توان به تابلو دکوراتیو مدرن، تابلو دکوراتیو انتزاعی، تابلو دکوراتیو کلاسیک و تابلو دکوراتیو فانتزی نام برد که هر کدام دارای سبک خاص خود می باشند و طرفداران و هنردوستان خاص خود را جذب می کنند.

همانطور که گفتیم از نمونه های پرطرفدار، تابلو دکوراتیو مدرن می باشد، هنر مدر به جای تاکید بر یک سبک هنری به یک برهه زمانی خاص اشاره دارد، از این رو تعریف آن معمولا کار مشکلی است، با این حال ما این روایت عمومی هنر مدرن را بازگو می کنیم که هنرمند می کوشد هر موضوعی را همانگونه که در جهان وجود دارد، با توجه به دیدگاه منحصر به فرد خود و با رد سبکها و ارزشهای قبول شده و پذیرفته شده در آنها به تصویر بکشد.

تابلوهای دکوراتیو مدرن، بر روی سادگی، رنگها و حرکت تمرکز دارد که این از خصوصیات منحصر به فرد و بسیار جذاب هنر مدرن می باشد.تابلو دکوراتیو سیاه سفید

تابلو دکوراتیو مشکی طلایی

امروزه خانه ای را نمی توان پیدا کرد که از تابلو دکوراتیو یا همان تابلو تزئینی بر روی دیوارها استفاده نکند و در واقع تبدیل به یکی از ملزومات اصلی خانه شده است که تنوع در رنگ بندیهای مشکی، طلایی، سبز و غیره باعث رونق در بازار این محصول جذاب شده است.

همانطور که در مورد هنر کلاسیک گفته شد هنر کلاسیک از هر رشته به رشته دیگر متفاوت است، اما در کل این هنر به تعادل، هماهنگی و نسبت تناسب مشهور است، معمولا هنرمندان در تابلوهایی با سبک کلاسیک و مدرن از اشکال ایده آل استفاده می کنند و رنگها همیشه از خط و ترکیب تبعیت می کنند.

در کل دکوراسیون کلاسیک سبکی فراتر و متفاوت از دکوراسیون سنتی غربی می باشد که قدری رنگ و روی معاصر به خود گرفته است، تابلو دکوراتیو در سبک کلاسیک نیاز به یک مفهوم، معنی و تعریف دارد که به واسطه آن حس اصالت را به بیننده منتقل کند.

نوع دیگری از هنر به کار رفته در تابلوهای دکوراتیو، هنر انتزاعی از اشیا غیر طبیعی مانند الگوهای هندسی، قالبها و اشکال خاص می باشد، این نوع هنر بر اساس مناظر و چهره ها ساخته می شود و معنویت و سادگی و خلوص را به تصویر می کشد در واقع هنر انتزاعی به عنوان هنر غیر عینی شناخته می شود و از این رو در تابلو دکوراتیو انتزاعی رنگها، خطوط، بافتها، و الگوها و ترکیبها به دکور و تزئین خانه شما اضافه خواهد شد و شما می توانید از تابلو انتزاعی برای الهام بخشی به فضای خانه خود استفاده کنید.تابلو دکوراتیو مشکی طلایی

تابلو دکوراتیو قرمز

باید بسیاری از چینشها و دکوراسیون داخلی را مورد ارزیابی قرار دهیم تا به انواع آن پی ببریم ولی نکته مشترک در تمامی این دکوراسیونها استفاده از تابلو دکوراتیو و استفاده از رنگهای مختلف به خصوص رنگ قرمز است.

یکی دیگز از انواع تابلوهای دکوراتیو کلاسیک، تابلو دکوراتیو فانتزی می باشد که این هنر ریشه در هنرهای عامیانه ای دارد که قرنها پیش به وجود آمده است، هنر فانتزی از دنیای ادبیات و اساطیر متولد شده است و قالبا برای نشان دادن روایتها مورد استفاده قرار می گیرد.

یک نکته جالب در این هنر این است که بزرگترها و کودکان به طور یکسان عاشق هنر فانتزی هستند، یک تابلو دکوراتیو فانتزی  با نمایش جادو و افسانه به شما این امکان را خواهد داد که ذهنتان آزاد و سرگردان شود.

اگر بخواهیم تابلوهای دکوراتیو را بر اساس مدل تقسیم بندی کنیم باید به تکنیک ساخت و مواد اولیه ای که یک هنرمند یا سازنده تابلو به کار می برد توجه داشته باشیم و حتما باید هنر و متریال به کار رفته را بدانیم تا بتوانیم تابلو مورد پسند خود را انتخاب کنیم.تابلو دکوراتیو قرمز

تابلو دکوراتیو نقره ای

تزئین خانه و دیوارهای آن برای کسانی که سلیقه خوبی دارند بسیار مهم است، شما با استفاده از تابلو دکوراتیو نقره ای می توانید یکی از بهترین فضاهای داخل خانه را داشته باشید و از آن لذت ببرید.

دسته بندی بر اساس تکنیک به کار رفته در انواع تابلو دکوراتیو به اینصورت است، تابلو نقاشی، تابلو خط، تابلو چاپی و تابلو حجمی که هر کدام در جای خود بسته به سلیقه خریدار، دارای زیباییهای منحصر به فرد می باشد.

مجموعه ما، با توجه به علم و هنر روز دنیا و همچنین با داشتن سالیان سال تجربه در تابلوهای دکوراتیو، یک هدف و انتخاب بسیار خوب برای شما مشتریان عزیز می باشد.

امروزه با پیشرفت علم و رونق کسب و کارها در بستر اینترنتی، شما عزیزان و مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی ما ضمن آگاهی از سطح کمی و کیفی محصولات از خریدی بسیار امن و راحت بهره مند شوید.تابلو دکوراتیو نقره ای

همچنین شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم در صفحات رسمی وب سایت ما به صورت مستقیم با مشاورین ما در ارتباط باشید و بتوانید بهترین و باکیفیت ترین خرید را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما