نقاشی رنگ روغن سفره هفت سین شب مهتابی سلطنتی

رنگها در زندگی ما نقش مهمی را ایفا می کنند و همیشه تنوع رنگ باعث شادی روح و جسم می شود. نقاشی رنگ روغن سفره هفت سین شب مهتابی سلطنتی، نمونه ای از زیبایی طبیعت را به رخ می کشد، و چه ماهرانه نقاشان آگاهند طوری رنگها را چیدمان کنند، تا دل فریب و زیبنده شوند.

نقاشی رنگ روغن سفره هفت سین

یکی از زیبا ترین اثر های هنری نقاشی رنگ روغن سفره هفت سین، در عید نوروز باستانی است. در واقع کسانی که به زیبایی و هنر علاقه دارند برای این روزهای خاص تدارکاتی را در نظر می گیرند.

برای ما ایرانی ها شروع سال نو همراه با شادی و هنر نمایی هنرمندان است و دوست داریم سفره هفت سین را یا خود بیاراییم و یا به دست صاحبان هنر داده و از اثرات آنها در لحظه تحویل سال نو لذت ببریم و در کنار زیبایی های سفره به پذیرایی از میهمان های خود بپردازیم. همچنین لذت بخش است رنگهای جلا داده شده ظروف سفالی درمیان سبزه و آیینه و قرآن کتاب آسمانی پروردگار زیبایی ها.

نقاشی رنگ روغن شب مهتابی

بارها به آسمان نگاه کردیم و مهتاب را با زیبایی خودش دیدیم، نقاشی رنگ روغن شب مهتابی، میتواند با چهره شما درج شده و گوشه اتاق شما را زیباتر از قبل کند. زیبایی مهتاب دل نشین کنار چهره شما باعث می شود خود را در میان آسمان روشن دیده و بیشتر از این صحنه زیبا لذت ببرید چرا که انسان وقتی خودش را در منظره ای شگرف می بیند طبع هنری اش هم می شکفد و کلامی ناصح و شیواتری خواهد داشت و چه زیبا می شود گویش چنین مردمانی.

در واقع زیبایی ها هستند که باعث می شوند خلق و خوی انسان تغیر کرده و آرامش را در زندگی داشته باشد. رنگ های متنوعی برای نقاشی ها وجود دارد اما زیبایی رنگ روغن به مراتب بیشتر از نگاره های دیگر است.

نقاشی رنگ روغن شب

زیبایی ها در عالم خاکی متفاوت هستند، نقاشی رنگ روغن، شب نمونه ای از این زیبایی ها است و هر کس می تواند با دیدن این صحنه حس آرامش را تجربه کند. درواقع با گذاشتن این اثر بر روی دیوار اتاق خواب باعث می شود انسان دور از مشغله فکری روزانه، خود را در آسمان میان ستارگان دیده و خواب راحتی داشته باشد.

برای اینکه بتوانید از این صحنه های لذت بخش استفاده کنید باید خود را در آن صحنه مجسم کرده و حس مثبت را از آن دریافت کنید. خیلی ها هنگام خواب به مسائلی که در طول روز برایشان اتفاق افتاده فکر می کنند و باعث می شود تا بی خواب شوند و با این کار حتما تجربه خواب راحت را کسب خواهند کرد.

نقاشی رنگ روغن شب

نقاشی رنگ روغن سلطنتی

برای اینکه منزل خود را آراسته تر دیده و لذت ببرید، استفاده از نقاشی رنگ روغن برای مبلمان سلطنتی می تواند گزینه خوبی باشد. امروزه با وجود مکمل هایی که برای تولید رنگ روغن به دست آمده است ویژگی استفاده از این ماده زیبا را بیشتر کرده است. همچنین رنگ و طرحی که می شود با ترکیب انواع رنگ روغنی به دست آورد و زیبایی اثر را چند برابر کرد. استفاده از رنگ روغن متفاوت است و شما می توانید آن را در یک نقاشی تابلو یا اینکه یک اثر هنری بر روی دیوار و… ببینید.

نقاشی رنگ روغن زمستان

فکر کنید در یک روز گرم تابستان در منزل یا محل کار خود نشسته و با تمام وجود به نقاشی رنگ روغن زمستان روی دیوار اتاق نگاه می کنید. در آن لحظه چه حسی خواهید داشت.

بگذارید بیشتر وارد صحنه نقاشی شویم، هوا ابری است دانه های سفید برف آرام آرام بر زمین می ریزند درختان خالی از برگ و پر از برف سفید کنار رودی که بر اثر سرما یخ زده است و آدم برفی که به دست شما درست شده، شما به دنبال چیزی برای بینی آن می گردید، ناگهان چشمتان به گوشه تصویر جایی که در کنار یکی از درختان خرگوشی روی دوپاره ایستاده و نظاره گر شما و آدم برفی کنارتان است. در آن لحظه می گویید هویج ولی یک لحظه به خود می آیید و می فهمید توی اتاق روبه روی دیوار هستید.

نقاشی رنگ روغن زمستان

نقاشی رنگ روغن شیر

در جنگل حیوانات زیادی زندگی می کنند. نقاشی رنگ روغن شیر، یک نمونه از حیوانات جنگل را نشان می دهد که البته سلطان جنگل نیز نام دارد. شیر از قدیم نشانه قدرت در میان کشور ما و اکثر کشورها بوده است و همه مردم از آن به عنوان سلطان جنگل یاد می کنند. شیرها حیوانات عجیبی هستند و بسیار باهوش اما برای شناخت آنها بهتر است از کتابهای مرجع استفاده کنید.

نقاشی رنگ روغن جنگ

از اثرات فاخر هنرمندانی که زیاد نام آشنا نیستند و با عشق اثری را خلق می کنند، نقاشی رنگ روغن زمان جنگ بر روی دیوار های شهر ها می باشد. این عزیزان با خلق این آثار یاد آور هشت سال رشادت، از خود گذشته گی و همدلی مردمان کشور عزیزمان را به تصویر کشیده و سختیهای آن زمان را نشان می دهند.

نقاشی رنگ روغن شب یلدا

یکی از خاطره آمیز ترین شبها یلدا است. با نقاشی رنگ روغن شب یلدا می توان این خاطره ها را جاودانه کرد زمانی که پای سفره شب یلدا نشستیم در کنار پدر بزرگ و مادر بزرگ و عکسی دسته جمعی گرفته می شود وی توانیم آن را به صورت نقاشی رنگ روغن در آورده و یاد و خاطره آن شب را زنده نگه داریم.

نقاشی رنگ روغن ظروف

در هرخانه ای ظروفی برای نما وجود دارد و با استفاده از نقاشی رنگ روغن ظروف، می شود این زیبایی ها را بیشتر کرد از جمله ظرف هایی که می توان روی آنها نقاشی چهره و هر مدل دیگری را کارکرد ظرفهای سفالی هستند.

زیبایی یک اثر بسته به حال و هوای نگارنده متفاوت است و خلق آثار هنری را مجذوب تر و رویایی تر می کند به صورتی که شما گمان می کنید در میان آن اثر سوق داده و رد و پای شما حضورتان را اثبات می کند. و چه زیباست زمانی که وقتی به این آثار زیبا و دل نشین نگاه می کنید خود را در دل آن زیبایی شگرف دیده و وصفی برای آن حضور نداشته باشید چرا که گاهی زبان قادر نیست بیان دیده را داشته باشد. و اینگونه است که می گویند: شنیدن، کی بود مانند دیدن.

نقاشی رنگ روغن ظروف

برای اینکه بتوانید از نواع  نقاشی و نمونه های آن لذت ببرید می توانید به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. ما مجموعه ای هستیم که دوست داریم عشق را با هنر آمیخته و اثراتی ماندگار را برای شما به یادگار بگذاریم و باعث خوشحالی و آرامش خاطر شما شویم و اگر هدیه ای می خواهید به کسی دهید هیچ چیز بهتر از هنر و آثار هنری نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما