قیمت خرید تابلو رنگ روغن گل با طرح برجسته

تابلو رنگ روغن گل برجسته با قیمت خرید مناسب جهت فروش در فروشگاه های اینترنتی تابلو رنگ روغن عرضه می شود. طرح های برجسته گل بر روی بوم، تابلوهای نقاشی متنوع و شیک هستند که برای دکوراسیون منزل، محل کار، مطب پزشکان، رستوان ها و… پیشنهاد می شوند.

تابلو رنگ روغن گل

خرید آنلاین تابلو رنگ روغن گل برجسته روی بوم

تابلوهای رنگ روغن برجسته با توجه به نوع برجستگی به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند:

  • تابلوهایی که با لکه ها و جرم رنگی به میزان برجستگی کمتر ایجاد می شوند.
  • تابلوهایی که با استفاده از پودر مل و چسب چوب با برجستگی بیشتر نسبت به گروه اول ایجاد می شوند.
  • گاهی از متریال ها و مصالح ساختمانی برای ایجاد برجستگی های بیشتری نسبت به گروه دوم بر روی تابلو استفاده می شود.

تابلو رنگ روغن گل برجسته نیز با توجه به طرح و نوع برجستگی، طراحی و اجرا می شود. این نوع تابلو رنگ روغن اصولا بر روی بوم کشیده می شود.

تابلو رنگ روغن گل

بوم نقاشی، یک چارچوب چوبیست که با پارچه ای از جنس کرباس، کتان، الیاف مصنوعی پوشیده شده است و بر روی سطح این پارچه از چسب چوب استفاده شده است. در گذشته بوم ها به صورت کارگاهی و سنتی تولید می شدند. اما در حال حاضر شرکت های مطرحی به تولید بوم در حد گسترده پرداخته اند و برندهای مطرحی در این حوزه وجود دارد.

هنوز هم مجموعه های کوچکی وجود دارند که برای کاهش هزینه های تولید خود، بوم های نقاشی خود را به صورت دستی می سازند. کیفیت بوم نقاشی بر روی تابلو نقاشی بسیار تاثیرگذار است.
دقت کنید که یک عامل قیمت های ارزان در تابلوهای نقاشی می تواند کیفیت نامطلوب مواد اولیه به خصوص بوم نقاشی باشد. در خرید تابلو نقاشی این موضوع را مورد توجه قرار دهید.
خرید آنلاین تابلو رنگ روغن برجسته بر روی بوم هایی با کیفیت مطلوب و استاندارد صورت می گیرد. برای ثبت سفارش تابلو نقاشی خود با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت تابلو رنگ روغن برجسته طرح گل

تابلو رنگ روغن گل

تابلو رنگ روغن برجسته غالبا توسط رنگ روغن و رنگ اکریلیک کشیده می شود. هر دو این رنگ ها خاصیت ضد آب و قابل شستشو بودن را دارند. تابلو رنگ روغن برجسته طرح گل با شیوه های مختلف برجسته سازی می شود که یکی از آن ها استفاده از ابزار کاردک در گذاشتن رنگ است.
میزان برجستگی تابلو نقاشی با کاردک بسیار زیبا و مورد پسند اکثریت افراد است. همان طور که در تصویر فوق نیز مشاهده می کنید، تابلو رنگ روغن برجسته با کاردک جلوه بی نظیری دارد.

لیست قیمت این نوع از تابلو رنگ روغن متفاوت است. اگر به دنبال تابلو رنگ روغن برجسته با برجستگی کم هستید قیمت پایه ۱۲۰۰ تومان را می توان برای آن تعیین کرد. تابلوهایی با برجستگی بیشتر، از قیمت ۲ میلیون تومان شروع می شود.

همه این موارد به طرح و ابعاد تابلو شما بستگی دارد که ممکن است سبب کاهش یا افزایش قیمت تابلو رنگ روغن شود. پس به قیمت های این صفحه بسنده نکنید و برای دریافت اطلاعات دقیق تر با مشاوران ما صحبت کنید.

تابلو رنگ روغن گل

1

  1. خیلی قشنگ بود من برای شرکتم سفارش دادم هر کسی وارد شرکت میشه مجذوب این تابلو میشه باتشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما