حراج واقعی تابلو رنگ روغن ساده با طرح منظره

تابلو رنگ روغن ساده نمایانگر نقاشی هایی ساده و زیبا هستند که در عین سادگی، شیک و قابل تامل است. تابلو رنگ روغن ساده اغلب با طرح هایی ساده از منظره جهت فروش معرفی می شوند. حراج واقعی را در فروش تابلو رنگ روغن منظره با طرح های ساده شاهد باشید.

تابلو رنگ روغن ساده

قیمت تابلو رنگ روغن منظره با طرح ساده

مدل تابلو رنگ روغن یکی از پارامترهای تعیین قیمت در فروش تابلو نقاشی است. زمانی که تابلو رنگ روغن دارای طرح پیچیده و پرکاری نباشد، تکنیک و سبک خاصی در نقاشی نیاز نیست و نقاش با سرعت بیشتری به خلق آثار جدید می پردازد و این موضوع موجب کاهش قیمت می شود. از نمونه این تابلوهای رنگ روغن می توان به تابلو نقاشی های باب راس اشاره کرد که به شکل تکنیکی تابلو نقاشی هایی زیبا را خلق می کند. در تابلو رنگ روغن ساده از همه موضوعات هنری بهره گرفته شده است. به عبارتی به تابلوهایی که پرکار نباشند تابلو ساده گفته می شود که این نوع تابلو می تواند شامل طرح هایی از گل، منظره، … باشد.

تابلو رنگ روغن ساده

حراج واقعی مجموعه نفیس تابلو رنگ روغن منظره

تابلوهای رنگ روغن علاوه بر اینکه به صورت تک و جزئی به فروش می رسند، به صورت مجموعه آثار نیز قابل فروش هستند. مجموعه های نفیسی از تابلوهای رنگ روغن که در ابعاد کوچک و بزرگ نقاشی شده اند و هر مجموعه آن شامل ۷ الی ۱۰ تابلو رنگ روغن منظره می باشد. این مجموعه نفیس شامل طرح های متنوعی از منظره هستند و در ابعاد یکسان به فروش می رسند.

معنی حراج واقعی را در خرید این مجموعه های نفیس از تابلو رنگ روغن می توانید تجربه کنید. قیمت استثنایی آثار که با خرید آن ها به صورت مجموعه می توانید از تخفیف بیشتری برخوردار شوید و صاحب مجموعه ارزشمندی از تابلوهای نقاشی رنگ روغن باشید.

تابلو رنگ روغن ساده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما